O nas

O nas

Dlaczego warto nam zaufać?

Firma BITON powstała w 2003 roku. Głównym celem firmy jest jej dynamiczny rozwój poparty rosnącym zaufaniem klientów i uznaniem na rynku branży budowlanej.

Firma BITON swój dotychczasowy rozwój zawdzięcza zespołowi zarządzającemu firmą. Są to ludzie młodzi, dynamiczni, bezkompromisowi w kwestiach jakości, potrafiący elastycznie podejść do zagadnień realizacji prac budowlanych w celu usatysfakcjonowania Inwestora. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia i organizacji budowy - od budownictwa jednorodzinnego, poprzez budownictwo wielorodzinne oraz obiekty biurowe, komercyjne i przemysłowe. Zdobyta przez nas praktyka, aktywny udział naszych pracowników w budowaniu wizerunku firmy oraz stosowanie najnowszych technologii i materiałów stanowią o wiarygodności firmy i gwarantują inwestorowi pomyślną realizację przedsięwzięcia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii naszych usług. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Biton

Wykonanie Active Site